موسسه حسابداری ترازپردازان طاها با شماره ثبت ۱۸۲۴ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است.

موضوع فعالیت شرکت طبق اساسنامه آن ، انجام کلیه خـدمات و مشاوره مـالی، حسابداری، مدیریت و مالیاتی از قبیل بازرسی قانونی، انجام رسیدگی و بررسی حسابها و اسناد و گزارشهای مالی، تجزیه و تحلیل و استقرار سیستم کنترلهای داخلی و مدیریتی، اصلاح حساب، تهیه و تنظیم صورتهای مالی و گزارشهای مالی و مدیریتی، تنظیم اظهارنامه های مالیات بر عملکرد و ارزش افزوده، ارائه مشاوره مالی و مالیاتی، انجام بررسیهای ویژه مالی ، فروش انواع نرم افزارهای مالی ، استقرار و راه اندازی سیستم های مالی ، برگزاری دوره های آموزشی حسابداری ، حسابرسی و هرگونه فعالیتی که با موضوع فعالیت شرکت در ارتباط باشد.

این شرکت از زمان شروع فعالیت تاکنون با اتکاء به دانش و سالها تجربه کاری مدیران و کادر حرفه ای خود، به طیف گسترده ای از شرکتها که در بخشهای مختلف اقتصادی کشور من جمله، خدمات مهندسی، پیـمانکاری، تولیـدی و صنعتـی، بازرگــانی، خدماتی، مشاوره، انتشارات و . . . مشغول به فعالیت بوده اند، خدمات متنوع مالی من جمله حسابداری ، حسابرسی ، اصلاح حساب ، ایجاد و بهینه سازی سیستمهای موجود مالی ، مشاوره مالی و مالیاتی و ….. ارائه نموده است.

فعالیت­های اقتصادی در محیط به شدت رقابتی که خود دستخوش تغییرات شتابان است به حدی از تنوع و پیچیدگی رسیده که مدیران با فراست را به استفاده روزمره ازمشاوران با تجربه متقاعد نموده است؛ تسلط بر قوانین، تامین منابع مالی، تامین منابع انسانی، تحلیل داده ها، مدیریت ریسک، تسلط بر فناوری­ های جدید و …براستی جمع کردن تمامی متخصصین برای هدایت یک بنگاه اقتصادی امری بسیار دشوار و در برخی موارد ناممکن و غیراقتصادی می­باشد.

موسسه حسابداری و خدمات مالی ترازپردازان طاها با بهره گیری از کادر حرفه ای و سالها تجربه در جهت ایجاد تحول و تغییر در سیستم های مالی – مدیریتی و ایجاد اصلاح در ساختار فروش، خدمات خود را به شرح ذیل ارائه مینماید:

  • مشاوره مدیریت
  • مشاوره و استقرار نرم افزارهای یکپارچه متناسب با نیاز شرکت ها و سازمانها
  • استقرار راه کارها و روشهای محاسبه بهای تمام شده
  • تجزیه و تحلیل وضعیت مالی موسسات و شرکت ها
  • تهیه گزارشات و اطلاعات اصولی و صحیح قابل اتکاء به تصمیم گیری مدیران
  • ایجاد رویه و نظم و انضباط مالی
  • مشاوره و استقرار روشها و سیستم های نوین فروش به هدف ایجاد تحول در ساختار فروش (CRM)
  • کنترل و مدیریت هزینه ها و ارائه راهکارها جهت مدیریت بهتر هزینه ها
  • ممیزی و کنترل انبار

افتخار داریم در این مسیر تا پایان راه همراه شما باشیم.