کارآموزی

یکی از مراحلی که برای موفقیت در بسیاری از شغل‌ها باید پشت سر بگذارید، یک دوره‌ی کارآموزی است. شغل حسابداری نیز از این قاعده مستثنی نیست و گذراندن یک دوره‌ی کارآموزی حسابداری برای تبدیل شدن به یک حسابدار موفق، الزامی است.

فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته حسابداری نیاز دارند جهت ورود به بازار کار حسابداری حتماً تجربه کسب نمایند زیرا تحصیلات دانشگاهی به تنهایی نمی‌تواند یک فارغ التحصیل و یا دانشجو حسابداری را حتی اگر در معتبر ترین دانشگاه ها تحصیل کرده باشد جذب بازار کار حسابداری نماید.

حسابداری یکی از مشاغلی است که جای پیشرفت خیلی زیادی دارد. بنابراین، هر چه سطح تحصیلات، تجربه و دانش خود را بالا ببرید، در این شغل، موفق‌تر خواهید شد. بهترین راه برای افزایش تجربه و دانش در این حوزه بعد از فارغ التحصیل شدن ؛ ابتدا شرکت در دوره های بازار کار و آشنایی با مباحث مالی و مالیاتی است و بعد از آن گذراندن دوره کارآموزی برای تسلط بیشتر به کار عملی و واقعی واحدهای اقتصادی است.

برای اطلاع از جزییات کارآموزی موسسه ترازپردازان طاها می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است دوستانی که تسلط کافی برای ورود به بازار کار را دارند و نیازی به گذراندن دوره های کارآموزی را ندارند می توانند از طریق صفحه اینستاگرام taha_estekhdam  موقعیت های کاری مختلف را مشاهده کرده و برای تنظیم وقت مصاحبه با شماره های موجود در آگهی تماس حاصل نمایند.